.

Hry ke stažení

přes Rapidshare

Rapidshare je asi nejvetší server, který umožnuje uživatelům sdílení dat. Bežnému uživateli je dostupný pouze free učet, který má mnoho nevýhod- můžete stáhnout jen omezené množstvý dat za hodinu, před stahováním musíte čekat a máte omezenou rychlost stahování. Stahování je jednoduché, když vložíte odkaz, který vede na rapidshare kliknete na free a potom počkáte až zmizí odpočítávadlo a dáte Start Download..

eDisk.cz

edisk.cz je český download server, který poskytuje kvalitní hosting souborů a žádné omezení kromě velikosti souboru zde nejsou. Hry můžete stahovat vysokou rychlostí, ale zase se nenajde moc lidí, kteří to sem nahrají.. Stahovaní je naprosto jednoduché- vložíte odkaz počkáte cca 20s, kliknete na odkaz a stahujete !

Megaupload.com

Megapload.com je velice podobný rapidsharu akorát vás neomezuje staženými soubory, ale rychlostí. Jeden soubor může být velký až 250mb, což u rapidsharu nehrozí. Postup pro stahování téměr stejný- vložíte odkaz, počkáte, zavřete reklamu a kliknete na click here to download...

Upload servery

Download servery jsou servery na které někdo nahraje soubory, někam umístí odkaz a lidi to stahujou. Výhody jsou, že to stahujete přímo (plnou rychlostí) a nevýhoda je, že jsou velké soubory "rozporcovány" na menší, občas platíte za neomezený přístup a když neplatíte je stahování pomalé..