.

Autohits.horys

Systém pro zvýšení návštěvnosti - Autohits.horys.com

Autohits.horys.com

Nejdéle působící autohits systém na českém internetu s více jak 6000 tisíci uživateli. Zvedne návštěvnost vašeho webu o stovky uživatelů každý den. Určitě ho vyzkoušejte.

Chcete získat zadarmo více návštěvníků na Vaší stránce? Ano? Tak to jste u Autohits.horys.com na dobré adrese! Autohits Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu. S naší službou je možných až 180 návštěvníků za hodinu.

Celý systém je v češtine, takže registrace je naprosto bez problémů. Jedná se výměnnou reklamu. Zobrazujete stránky ostatních uživatelů systému a na oplátku ostatní uživatelé zobrazují vaši stránku. Za každou stránku kterou si prohlédnete obdržíte 0,8 kreditu. Kredit potom používáte k zobrazování vaší stránky v systému - jedno zobrazení vás stojí 1 kredit.

Pokud se vám nechce získávat kredity serfováním po stránkách ostatních uživatelů, je možné si kredity zakoupit pomocí SMS,převodem na bankovní účet nebo převodem na účet u Moneybookers.

Registrovat do tohoto systému výměnné reklamy se můžete kliknutím na banner níže: